DIVI10 stāsts nav tikai par ēdienu un gatavošanu, bet gan par skaistu dzīvesveidu, kurā vērtība ir laimīgi cilvēki un labs ēdiens. Mūsu līdzīgā sajūta par vidi, lietu skaistumu un lielā aizraušanās ar ēdienu lika apvienot savus spēkus un kļūt par komandu. Mēs esam divas - Justīne, ar saknēm mārketingā un outdoor piedzīvojumos, un Monika, ar saknēm dizainā, savukārt abas kopā - ar sirdi gatavošanā. Turklāt desmit ir vērtējums, ko mēs abas varam piešķirt labam dzīvesveidam, un tai pašā laikā ticam, ka visu vienmēr var darīt vēl labāk. Tāpat īpaši ir tas, ka mēs abas esam dzimušas februārī, desmitajā jeb DIVI10.

 
 

Cik spējam, tik savās idejās izmantojam Latvijas sezonālās veltes, tāpat arī nebaidāmies eksperimentēt ar jau ierastiem vai citu platuma grādu produktiem. Mūsu abu radošā daba tic, ka vietējie gardumi pelnījuši mūsdienīgu elpu. Piemēram, cūku pupas pārvērsties humusā, latviskās grūbas atgriezties ēdienkartē un ceptu ķiploku smarža - gandrīz katrā ēdienā. 

Lai arī ikdienā mēs mēs atrodamies galvaspilsētas kustībā, sekojot līdzi modernajam laikmetam, brīvdienas pavadām ar abām kājām kādā Latvijas mežā vai lauku piemājas dārzā, kavējoties atmiņās par bērnības piedzīvojumiem. Tieši šo kontrastu kopums ir tas, ko gribam izteikt caur mūsu ēdienkarti.

 
 

Ikdienā ar pievilcīgām ēdienu fotogrāfijām, vērtīgām receptēm un harmonisku dizainu mēs gribam iedvesmot citus ne tikai gatavot, bet arī izkāpt no ierastajiem rāmjiem un vienkārši baudīt brīdi tagadnē. 

Mums šķiet, ka mājās gatavots ēdiens ir visvērtīgākais, tāpēc priecājamies, ja spējam viest gatavošanas un laba ēdiena prieku arī citos. Tā kā mums patīk sarežģīto vienkāršot, lapā publicētās receptes centāmies apkopot viegli saprotamā formātā un ļaut pašiem tās pielāgot savām vēlmēm. Mēs ticam, ka ēdiens garšo vislabāk, ja tajā dalās ar citiem, tāpēc aicinām saukt ģimeni, draugus un baudīt maltītes kopā!

 
lapa.png

Mums patīk jauni izaicinājumi un mēs esam atvērtas dažādiem radošiem ēdienu un dizaina projektiem, tāpēc par sadarbības iespējām vai citiem tematiem,  sazinies ar mums, rakstot uz dividesmit@gmail.com

 

P.S. Par mūsu portretu bildēm paldies burvīgajai Lienei Pētersonei un par skaisto meža bildi paldies Kristai Valainei.